10.1.09

2009 Writing Assignment 1

Rewrite a short fairy tale or fable in English according to the academic writing style and the political correctness norms. Post your entry for peer work. Consider the following example in Ukrainian.





Проблема Колобка і його взаємин з лисицею

В Aмериці існує неписане законодавство відносно написання есе і тому подібних творів. Саме цей принцип написання есе пояснюється молодим створінням у школах і потім знаходить своє продовження в університеті. Знання цих простих принципів допоможе вам написати вдале американське есе, нехай навіть воно й поступатиметься за змістом творові, який ви б написали вільним стилем.
Отже, структура будь-якого есе така: початок, власне теза, три докази цієї тези, перефразування тези, закінчення. Той факт, що кожен твір повинeн мати якусь тезу, американською освітою навіть не оскаржується - у кожному есе ви повинні переконливо викласти свою думку і довести її трьома (іноді чотирма) аргументами.
Приклад: Вам запропонували написати есе на тему "Проблема Колобка і його взаємин з лисицею". При цьому примітивний кістяк есе виглядав би так:
Проблемa Колобка вже досить довго є однією з найбільш актуальних не тільки для мене, але і для всієї сучасної Америки. (вступ) Безумовно, спираючись на факти, можна стверджувати, що Колобок був потереб'ям суспільства і жертвою расової і всілякої іншої дискримінації. (теза)
По-перше, очевидною є жадібна сутність Баби і Діда, коли вони, приготувавши смачного Колобка, мали намір негайно його з'їсти, незважаючи на визначні вокальні дані індивідуума. (перший аргумент) По-друге, Зайча, Вовк і Ведмідь очікували від Колобка вокальних виступів, у такий спосіб підкреслюючи своє расове упередження до Колобка. Чому ніхто не попросив Колобка замість пісні, припустимо, станцювати циганочку, зробити сальто або довести теорему Ферма? Та тому, що сучасне суспільство не бачить Колобка інакше як в образі дешевого співака. (другий аргумент) І, нарешті, Лисичка-сестричка жорстоко використала довірливу і шляхетну душу Колобка, запропонувавши йому сісти на її язичок, щоб краще його чути. І в тому, що зрештою Колобок виявився з'їденим, винен кожен із нас. (третій аргумент)
Людина сьогоднішнього дня не може бути байдужою до проблеми Колобка.(перефразування тези) Лисичка-сестричка з'їла не Колобка, вона з'їла нашу надію на світле демократичне майбутнє і ті зачатки людського, що існували в кожному з нас.(закінчення)